Rubriky
TERAP

Zelený koberec Vinod od KARE Design – rozměr 170x240cm


Zelený koberec Vinod od KARE Design

Úvod

Zelený koberec Vinod od KARE Design je krásný bytový doplněk, který vkusně doplní moderní i stylové interiéry. Koberec Vinod má rozměr 170x240cm a jistě upoutá pozornost svou zelenou barvou.

Vlastnosti

Koberec Vinod má vrchní část vyrobenou z bavlny a polyesteru, spodní strana je zhotovena z přírodního kaučuku, což zajišťuje protiskluzový povrch. To je důležité, aby se koberec neposouval po podlaze a aby byl bezpečný pro každého, kdo po něm chodí.

Koberec bude skvěle vypadat před pohovkou, pod konferenčním nebo jídelním stolem. Můžete s ním ale také dodat útulný vzhled vaší ložnici nebo chodbě. V podstatě ho můžete umístit kamkoli budete chtít, umístit ho můžete do každé místnosti, jež máte doma.

Útulný vzhled

Koberec Vinod je skvělým způsobem, jak dodat každé místnosti útulný vzhled. S jeho zelenou barvou se navíc dokonale hodí k rostlinám a přináší pocit přírody do bytu. Navíc, jeho rozměr umožňuje příjemné procházení bosou nohou, což ocení jak dospělí, tak i děti.

Údržba

Tkaný koberec se čistí lokálně, což znamená, že není třeba ho prát v celku. Pokud se na něm objeví skvrny, stačí je ošetřit speciálním čisticím prostředkem pro koberce.

Koberec Vinod

Závěr

Celkově lze konstatovat, že zelený koberec Vinod od KARE Design je vynikajícím bytovým doplňkem, který může výrazně ovlivnit vzhled každé místnosti. Jeho zelená barva skvěle zapadá do interiérů plných rostlin a přírody a proto je vhodný pro ty, kteří mají rádi tento styl. Na internetové stránce https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/kare-design-koberec-vinod-zeleny-170m240cm si můžete koberec objednat a doma ho máte v nejkratším možném čase.