Rubriky
TERAP

Zatemňovací závěs Cairo v zlaté barvě od 4Home – rozměr 150 x 250 cm


Dopřejte svým oknům luxusní nový kabát

Zatemňovací závěs Cairo v zlaté barvě od značky 4Home je dokonalým řešením pro všechny, kteří touží po dokonalém světelném komfortu a luxusním vzhledu svého interiéru. Tento závěs o rozměru 150 x 250 cm dopřeje vašim oknům dokonalý a elegantní kabát, který je skvělou volbou pro oživení každé místnosti.

Jednobarevné provedení a hedvábný povrch

Závěs je navržen v jednobarevném provedení ve zlatavém odstínu, který dokonale ladí s mnohými typy interiéru. Kvalitní materiál, ze kterého je závěs vyroben, disponuje elegantním hedvábným povrchem, který je nejen velmi příjemný na dotek, ale také velmi snadný na údržbu.

Zatemňovací provedení pro maximální soukromí

Závěs disponuje zatemňovacím provedením s příjemným zastíněním 70-80 %. Díky tomuto provedení budou vaše místnosti pevně utajené před zvědavými pohledy zvenčí. Pro zamezení pronikání rušivého nočního světla nebo slunečního svitu do vašeho interiéru, je tento závěs dokonalou volbou.

Jednoduché zavěšení

Závěs je velmi jednoduchý na zavěšení na kroužky průměru 4,1 cm, díky čemuž ho může snadno použít každý. Kromě toho je tento závěs součástí kolekce Dublin, která obsahuje celkem tři druhy závěsů – Dublin, Paris a samozřejmě Cairo.

Protože vám nechceme nic brát, využijte tuto jedinečnou nabídku a objednejte si zatemňovací závěs Cairo v zlaté barvě od 4Home zde!

Zatemňovací závěs Cairo v zlaté barvě od 4Home

Nedělejte kompromisy v kvalitě svého domova a vyberte si závěs Cairo v zlaté barvě, který slibuje exkluzivní vzhled, zatemnění místnosti a dokonalou ochranu vašeho soukromí.