Rubriky
TERAP

Vyzdobte svůj stůl porcelánovým vánočním talířem od Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 19 cm

I na sváteční doplňky je dánská značka Kähler Design mistr. Pokud zrovna nemusíte přeplácané zdobení a výrazné barvy, sáhněte po tomto kousku. Je vyvedený v neutrálních a lehce kombinovatelných odstínech a navodí nezaměnitelnou vánoční atmosféru v moderním stylu.

Kähler Design Hammershoi Christmas Plate

O značce:

Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Kähler Design logo

Historie značky Kähler Design

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Malíři Kähler Design

Tak proč nezvolit právě tento vánoční talíř od značky, která se snaží propojovat historii a modernost? Uděláte radost sobě i vašim hostům a váš stůl bude vypadat elegantně a nezaměnitelně vánočně.

Nepřemýšlejte tedy dlouho a objednejte si svůj vlastní porcelánový vánoční talíř od Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 19 cm ještě dnes.

Odkaz na produkt: https://www.nabytekted.cz/produkt/porcelanovy-vanocni-talir-kaehler-design-hammershoi-christmas-plate-19-cm