Rubriky
TERAP

Termostatická sprchová baterie MEXEN KAI I v barvě rose gold – přesná regulace teploty v luxusním provedení

Termostatická sprchová baterie se stává stále častější volbou pro moderní koupelny, jelikož umožňuje přesnou regulaci teploty vody a tím pádem je koupel či sprcha mnohem pohodlnější a bezpečnější záležitostí. A právě model MEXEN KAI I v barvě rose gold, je obzvláště zajímavým kouskem díky svému luxusnímu provedení.

Elegantní vzhled a vysoká kvalita

Tento model termostatické sprchové baterie je nejen praktický, ale také velmi hezký na pohled. Zlatá barva rose gold v kombinaci s mosazným tělem, doplněná o černé prvky, tento kousek opravdu vyčnívá z řady a dodá Vaší koupelně nádech elegance.

Nejedná se však o žádnou módní výstřednost, na kterou se zapomene po několika letech. Materiál, ze kterého je baterie vyrobena, totiž slibuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Mosaz je totiž velmi odolný proti korozi a mechanickému opotřebení, což z něj dělá vynikající stavební materiál pro koupelny.

Praktické technické parametry

Termostatická hlava je další klíčovou vlastností tohoto modelu. Umožňuje totiž snadnou a přesnou regulaci teploty vody, což je obzvláště přínosné pro rodiny s dětmi nebo seniory, kteří mohou být citliví na výkyvy teploty vody.

Baterie je navíc vybavena dvěma rukojeťmi pro ovládání vody. Připojení sprchy je standardního typu G 3/4 „(nahoře) a G 1/2“ (dole). Pro Vaše bezpečí blokuje termostatická hlava horkou vodu při teplotě 38 °C.

Další produkty ze série KAI

Termostatická sprchová baterie MEXEN KAI I je součástí série KAI od výrobce MEXEN, která nabízí mnoho dalších zajímavých kousků pro úpravu Vaší koupelny. Stojí za to si prohlédnout další produkty této série a vybrat si takové, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

Pokud hledáte kvalitní termostatickou sprchovou baterii v luxusním provedení, MEXEN KAI I v barvě rose gold je skvělou volbou. Navíc s ní získáváte 24 měsíců záruky, takže Vaše spokojenost je jistá.

Termostatická sprchová baterie MEXEN KAI I v barvě rose gold

Chcete si pořídit termostatickou sprchovou baterii MEXEN KAI I v barvě rose gold? Sledujte tento odkaz k produktu: Termostatická sprchová baterie MEXEN KAI I v barvě rose gold