Rubriky
TERAP

Stůl TemaHome Drift v ořechovém dekoru – rozměry 200×100 cm

Přesně na to sází při výrobě nábytku značka TemaHome. Výsledkem je pak tento elegantní jídelní stůl, který s přehledem usadí až 6 strávníků. Spojení oblíbeného skandinávského designu s lehce kombinovatelnými barvami, to je výsledek. Stůl Drift v dekoru ořechu se tak snadno hodí do každého interiéru.

Stůl TemaHome Drift v dekoru ořechu

Design stolu TemaHome Drift

Jak už bylo zmíněno, stůl Drift od značky TemaHome kombinuje oblíbený skandinávský design a lehce kombinovatelné barvy. Stůl je vyroben z kvalitního laminovaného dřeva, které je nejen kvalitní, ale i velmi odolné a snadné na čištění. Stůl má rozměry 200×100 cm, díky čemuž se na něj pohodlně usadí až 6 strávníků.

Odkaz na stůl na stránkách Crosty.cz

Pokud vás zaujal tento stůl od značky TemaHome, určitě se podívejte na stránky Crosty.cz, kde si můžete tento stůl zakoupit. Stůl Drift v dekoru ořechu je jedním z nejoblíbenějších produktů této značky. Odkaz na tento stůl naleznete na této stránce.

Detail stolu TemaHome Drift v dekoru ořechu

Závěr

Stůl TemaHome Drift se díky svému designu velmi snadno kombinuje s ostatním nábytkem a doplňky. Jeho ořechový dekor dodává interiéru příjemnou atmosféru a stůl se tak stává nejen krásným, ale i příjemným prostředím pro večeře s rodinou a přáteli. Rozměry stolu jsou ideální, ať už chcete stůl umístit do menšího bytu, nebo do většího obývacího pokoje. Pokud tedy chcete uspořádat příjemnou a elegantní večeři, stůl TemaHome Drift je tou pravou volbou.