Rubriky
TERAP

Sprchová hlavice Hansgrohe Pulsify Select v matné bílé barvě: nový styl a funkčnost pro váš sprchový rituál


Sprchová hlavice Hansgrohe Pulsify Select v matné bílé barvě

Nový styl a funkčnost pro váš sprchový rituál

Vaše každodenní sprchování se může stát nezapomenutelným zážitkem s novou sprchovou hlavicí Hansgrohe Pulsify Select v matné bílé barvě.

Tato ruční sprcha nabízí celkem 3 funkce, které vás rozzáří a zároveň osvěží. Přepínejte mezi IntenseRain, TurboRain a WhirlRain a užijte si dokonalou relaxaci.

Sprchová hlavice má průměr 10,5 cm, což je ideální velikost pro dokonalé masážní účinky. Další předností je její nízká hmotnost.

A když přidáte průtok 11,4 litrů za minutu, určitě vám bude postačovat k vyplnění všech vašich sprchových snů.

Unikátní matná bílá barva

Hledáte sprchovou hlavici, která není jen průměrná? Zaručeně vás potěší matná bílá barva, kterou má Hansgrohe Pulsify Select.

Tento designový klenot podtrhne každou koupelnu a splní vaše představy. Už žádná nudná standardní bílá barva – s touhle matnou bílou hlavicí to bude něco úplně jiného.

Vysoce kvalitní materiály

Hansgrohe je synonymem pro kvalitu a výjimečný design. Tyto dvě vlastnosti jsou samozřejmě zaručeny i u sprchové hlavice Hansgrohe Pulsify Select.

Sprchová hlavice je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality a splňuje všechny náročné standardy. Díky tomu si můžete být jisti, že investujete do trvalého produktu, který vám bude sloužit dlouhá léta.

Zakoupit ji můžete zde

Pokud vás zaujala tato unikátní sprchová hlavice Hansgrohe Pulsify Select v matné bílé barvě, nemusíte hledat dál. Koupit si ji můžete zde:

https://www.interierio.cz/produkt/sprchova-hlavice-hansgrohe-pulsify-select-matna-bila-24110700

Sprchová hlavice Hansgrohe Pulsify Select

Závěr

Hansgrohe Pulsify Select v matné bílé barvě je sprchová hlavice, která vás zaujme na první pohled a uspokojí všechny vaše potřeby.

Svými funkcemi a designem má potenciál stát se ozdobou každé koupelny. A díky vysoké kvalitě materiálů se můžete těšit na mnoho let spokojeného užívání.

Tak co ještě váháte? Vyberte si novou sprchovou hlavici Hansgrohe Pulsify Select a užijte si sprchování jako nikdy předtím.