Rubriky
TERAP

Povlak na polštář s motýly – Butter Kings – z bavlny Jumping Rabbit, rozměr 45 x 45 cm


Povlak na polštář s motýly

Značka Butter Kings

Butter Kings je malá česká značka, která se zabývá výrobou nekonvenčních doplňků do domácnosti. Mezi nejoblíbenější produkty patří povlaky na polštáře, které jsou navrhované a vyráběné v Čechách. Značka Butter Kings dává důraz na kvalitní materiály a originální design.

Jumping Rabbit

Jumping Rabbit je jedním z nejznámějších vzorů, který se objevuje na povlcích od Butter Kings. Povlak na polštář s tímto motivem zaručí, že do vašeho interiéru vnese veselou náladu a klid. Bavlněný satén, ze kterého jsou povlaky na polštáře vyrobené, zaručuje pocit měkkosti a příjemnosti.

Zábavné vzory

Zábavné vzory jsou charakteristické pro Butter Kings a jsou určeny všem, kteří rádi vyzdvihují svou osobnost a smysl pro humor. Povlaky na polštáře jsou velice jednoduše kombinovatelné s ostatními barevnými doplňky, což z nich dělá skvělý doplněk do každého interiéru.

Rozměr 45 x 45 cm

Povlak na polštář s motýly – Butter Kings – z bavlny Jumping Rabbit, rozměr 45 x 45 cm, je ideálním doplňkem do každého domova. Takový povlak můžete umístit na pohovku, postel nebo ho jednoduše využít jako dekoraci na židli nebo na křesle.

Zakoupit si produkt online

Nabízíme Vám možnost zakoupit si povlak na polštář s motýly – Butter Kings – z bavlny Jumping Rabbit, rozměr 45 x 45 cm online na našem webovém obchodě! Produkt je dostupný za velmi příznivou cenu a bude Vám doručen přímo domů.

Povlak na polštář s motýly

Pokud se rozhodnete zakoupit povlak na polštář s motýly – Butter Kings – z bavlny Jumping Rabbit, rozměr 45 x 45 cm, rozhodně nebudete litovat. Navíc si k němu můžete vybrat i další opěradla nebo polštáře ze stejné řady. S Butter Kings můžete tvořit nekonečné kombinace a jistě najdete ten pravý kousek, který se stane Vášm oblíbeným doplňkem.