Rubriky
TERAP

Obdélníková vana Kaldewei Puro 170×80 cm – nejlepší volba pro váš relax!


Smaltovaná ocel pro dokonalý relax

Obdélníková vana ze smaltované oceli je daleko kvalitnější a odolnější než vany z akrylu nebo litiny. Taková vana totiž lépe odolává poškození a dlouhodobému používání. Smaltovaná ocel navíc má daleko delší životnost než jiné materiály. Protože se ale jedná o vysoce kvalitní materiál, je cena obdélníkové vany Kaldewei Puro 170×80 cm vyšší než u vany z akrylu, ale zcela jistě se vám to vyplatí.

Levá i pravá orientace

Obdélníková vana Kaldewei Puro 170×80 cm je k dispozici v levé i pravé orientaci. To znamená, že ji můžete zakoupit jak pro levou, tak i pro pravou stranu vaší koupelny. Je důležité si předem ověřit, jakou orientaci potřebujete, abyste si nákup nekomplikovali. Pokud si nejste jisti, kterou orientaci potřebujete, rádi vám poradíme.

Povrchová úprava Perl-Effekt

Jedním z hlavních lákadel smaltované oceli je fakt, že nemusíte trávit hodiny čištění vany tak, jak je tomu u jiných materiálů. Kaldewei Puro 170×80 cm disponuje povrchovou úpravou Perl-Effekt, díky které se voda vytvoří na hladkém povrchu a odtéká do odpadu, aniž by zanechávala stopy nečistot a vápna. Tuto funkci oceníte především při čištění vany, jelikož budete muset vynaložit daleko menší úsilí a díky tomu si zasloužíte odpočinek, který si zase můžete dopřát v této pohodlné vaně, vynikající pro relaxaci.

Kaldewei Celoplošný Antislip

No a co bezpečnost? To je samozřejmě velmi důležité. Kaldewei Puro 170×80 cm je vybavena celoplošným antislipem, který zajistí bezpečný vstup i vstup z vany. Tento typ antislipu je daleko účinnější než běžné žebrování na dnu vany. Díky tomu je opravdu bezpečné vstoupit do vany i na mokrém povrchu, aniž byste riskovali pád.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Obdélníková vana Kaldewei Puro 170×80 cm je k dostání bez madla, nožiček a podhlavníku. Tyto doplňky si můžete dokoupit samostatně podle vašich představ a nároků. Pokud byste si přáli mít všechny tři doplňky, doporučovali bychom vám zakoupit nabídku včetně ván, nožiček a podhlavníku spolu s vanou v balení, jelikož byste tímto ušetřili na ceně.

Zakoupíte zde

Pokud jste již rozhodli, že si obdélníkovou vanu Kaldewei Puro 170×80 cm zakoupíte, doporučujeme vám navštívit stránku našeho e-shopu. Zde si můžete prohlédnout různé druhy van Kaldewei, které jsou k dispozici, včetně této, na kterou je tento článek zaměřen.

Na stránce e-shopu najdete nejen kvalitní vany, ale i další doplňky do koupelny, které vám zpříjemní váš pobyt v ní. Odkaz na obdélníkovou vanu Kaldewei Puro 170×80 cm najdete zde.

Obdélníková vana Kaldewei Puro 170x80 cm