Rubriky
TERAP

Novinka: Esposa OBOUSTRANNÉ POVLEČENÍ v saténovém provedení s křehkými odstíny světle modré a růžové


Novinka: Esposa OBOUSTRANNÉ POVLEČENÍ

Povlečení, které si oblíbíte

Esposa přináší novou kolekci povlečení v křehkých odstínech světle modré a růžové. Navíc povlečení nabízí oboustranný design, takže si můžete vybrat, jakou barvu chcete vidět na přikrývce. Povlečení je vyrobené z 100% bavlny s atypickým saténovým provedením. To z něj dělá nejen velmi příjemné na dotek, ale také elegantní a nadčasový kousek do vaší ložnice.

Esposa povlečení: kvalita na prvním místě

Výhoda použití kvalitního materiálu pro povlečení je naprosto jednoznačná. Bavlna patří mezi nejkvalitnější přírodní materiály na světě. Vzhledem k tomu, že se jedná o hypoalergenní materiál, lze ji použít i pro výrobu ložního prádla pro lidi se zvýšenou citlivostí na alergie. Bavlna má pozitivní vliv na kůži, je příjemná na dotek a navíc skvěle propouští vzduch. Toto povlečení je navíc vyrobené v saténovém provedení, takže bude mít nadýchanou a plnou strukturu.

Kvalita nejen v materiálu

O kvalitě Esposa povlečení svědčí i jeho detaily. Ušité s velmi pečlivostí a detailním zpracováním, se tato ložní prádla stanou nejen těmi nejpohodlnějšími, ale i těmi nejkrásnějšími kousky v každé ložnici. Povlečení se snadno udržuje, lze jej v praní prát při 40°C, bez toho, aby ztrácelo své vlastnosti.

Esposa OBOUSTRANNÉ POVLEČENÍ v saténovém provedení

Chcete mít možnost měnit dekorace v ložnici bez nutnosti kupovat nové povlečení? Esposa přichází s řešením v podobě oboustranného povlečení. Oba kusy lze snadno otáčet pro změnu vzhledu ložnice. Jemné pastelové barvy, ve kterých je povlečení nabízeno, sladí s mnoha dalšími barvami. Na výběr je rozměr 140/200 cm a 70/90 cm pro polštářek.

Esposa povlečení

Esposa OBOUSTRANNÉ POVLEČENÍ v saténovém provedení s křehkými odstíny světle modré a růžové z kategorie VÍCEBAREVNÉ koupíte na codina.cz