Rubriky
TERAP

Nová umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí pro pohodlné mytí rukou


Klasická umyvadlová baterie Hansgrohe Logis ComfortZone 190 s výpustí je novinkou na trhu, která vás okouzlí svou kvalitou a designem. Díky této baterii se budete cítit naprosto spokojeni a bude vám sloužit mnoho let bez problémů.

Vysoký lesk a ochrana před korozí

Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis ComfortZone 190 je pochromována, což ji chrání před poškozením a zaručuje vysoký lesk povrchové úpravy. Můžete mít jistotu, že baterie bude vypadat jako nová i po mnoha letech používání.

Speciální systém úspory vody

Baterie je opatřena speciálním systémem, který vám pomůže snížit spotřebu vody až o 60%. To znamená, že se díky ní ušetří jak voda, tak i peníze. Průtok při tlaku 3 bar je 5 litrů za minutu, čímž se voda stává cenově dostupnější a šetrnou k životnímu prostředí.

Odtoková sada a spolupráce s okamžitými ohřívači vody

Baterie je opatřena odtokovou sadou G 1 ¼ s táhlem, což zaručuje rychlou a snadnou manipulaci při vypouštění vody z umyvadla. Baterie také spolupracuje s okamžitými ohřívači vody, což ji z několika důvodů činí ideální volbou do koupelny. Snadno a rychle ohřeje vodu pro pohodlné umytí rukou a ušetří vám tak čas i energie.

Celkově lze tedy konstatovat, že umyvadlová baterie Hansgrohe Logis ComfortZone 190 s výpustí je tím nejlepším řešením pro vaši koupelnu. Vzhledem k její kvalitě, designu a funkčnosti se jedná o velmi perspektivní produkt, který by měl být součástí každé moderní koupelny.

Pokud vás tato baterie zaujala a chcete se dozvědět více informací o ní, neváhejte navštívit tuto stránku. Tam najdete veškeré informace o technických specifikacích, garantované kvalitě a možnostech instalace.

Umyvadlová baterie

Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis ComfortZone 190 s výpustí je nejen krásnou dekorací vaší moderní koupelny, ale také praktickým řešením pro pohodlné mytí rukou. Navíc vám pomůže ušetřit peníze na účtech za vodu a je šetrnou alternativou k životnímu prostředí. Pokud se rozhodnete pro tuto baterii, určitě nebudete litovat.