Rubriky
TERAP

Minimalistický povlak na polštář s příměsí bavlny – Hearty, rozměr 45 x 45 cm

Přineste kousek lásky k sobě domů v podobě zamilovaného povlaku na polštář značky Minimalist Cushion Covers. Tento fešák je půvabným doplňkem, který je navíc ozdoben velmi kvalitním potiskem.

Povlak na polštář Hearty

Kvalitní materiály vám zajistí pohodlný spánek

Hearty povlak na polštář je vyroben z kvalitních materiálů s příměsí bavlny, což vám zaručí pohodlný spánek a příjemný pocit na dotek. Navíc se snadno udržuje a není náročný na žehlení.

Stylový design pro vaši ložnici

Minimalistický design povlaku na polštář se hodí téměř do každé ložnice, ať už preferujete moderní minimalismus, nebo klasický romantický styl. Rozměr 45 x 45 cm je ideální pro polštáře standardní velikosti.

Hearty povlak na polštář na posteli

Certifikovaný materiál bez škodlivých látek

Hearty povlak na polštář se pyšní certifikátem Oeko-Tex, který zaručuje, že materiál neobsahuje žádné škodlivé látky. Můžete si tak být jistí, že vám bude sloužit dlouhá léta bez jakéhokoliv rizika pro zdraví.

Přejít k produktu

Krásně zpracovaný Hearty povlak na polštář je dokonalým dárkem pro vaši drahou polovičku, nebo pro všechny milovníky minimalismu v designu interiéru. Objednejte si ho ještě dnes a přineste si kousek lásky do vašeho domova.