Rubriky
TERAP

Květináč na stojanu Emma 32 cm bílý od DekorStyle

Rostliny v místnosti dodají kouzlo a navodí příjemnou atmosféru a květináč bude dokonalým doplňkem přirozené expozice parapetu nebo balkónu. Keramický květináč dokonale ladí s kovovým lakovaným stojanem, který můžete bez problémů umístít na zastřešené terase a vyhnout se přímému kontaktu s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Funkční květináč se stane stylovou ozdobou každé domácnosti.

Květináč na stojanu Emma 32 cm bílý od DekorStyle

Podívejte se i na další produkty ze série květináč Emma.

Specifikace produktu:

  • Materiál: keramika
  • Barva: bílá
  • Rozměry:

    • Průměr: 13 cm
    • Výška: 32 cm

Pokud hledáte moderní květinové doplňky do vaší domácnosti, květináč na stojanu Emma od DekorStyle je pro vás tou pravou volbou. Můžete s ním ozdobit váš byt nebo dům a vybrat si z několika barev, které nabízíme. Pokud máte zastřešenou terasu a chcete tam umístit květináč, nemusíte se bát, květináč na stojanu Emma dokáže přežít i nepříznivé povětrnostní podmínky.

Praktické funkční vlastnosti květináče a stylový design jsou ideální kombinací pro každý interiér. Navíc je na trhu za velmi přijatelnou cenu a vypadá skvěle nejen s rostlinou, ale i jako samostatný dekorativní prvek.

Naše firma DekorStyle se specializuje na moderní květinové doplňky, které jsou pro vás nejen praktické, ale i stylové. Snažíme se nabídnout našim zákazníkům jen to nejlepší a být vždy krok před ostatními. Věříme, že květináč na stojanu Emma bude krásným a praktickým doplňkem i do vaší domácnosti.

Nebojte se inovovat svůj byt či dům a přidat do něj trochu živého zeleného dotyku s květináčem na stojanu Emma od DekorStyle.

Květináč na stojanu Emma 32 cm bílý od DekorStyle

Za nejvýhodnější cenu si můžete zakoupit květináč na stojanu Emma na našem e-shopu: https://www.nabytekhned.cz/produkt/dekorstyle-kvetinac-na-stojanu-emma-32-cm-bily