Rubriky
TERAP

Kulaté kovové palmové listy – novinky v dekoraci značky Hanah Home

Toužíte po domově, který bude působit nespoutaně, ale zároveň harmonicky? Kovová dekorace Palm bude nevšedním a moderním doplňkem ve vašem interiéru. Vnese do vašeho interiéru osobitost a styl.

Kovové palmové listy

Materiál

Kov o tloušťce 2 mm

Podstavec: dřevo

Rozměry

Výška: 27 cm

Šířka: 17 cm

Hloubka: 3,5 cm

Tento kovový doplněk můžete umístit na poličku nebo na konzoli. Kovové palmy budou skvěle vypadat v každém interiéru. Pokud se rozhodnete pro tento produkt, můžete jej zakoupit na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/hanah-home-kovova-dekorace-palm-leaf-27-cm-bronzova.

Kovové palmové listy na poličce

Tuto kovovou dekoraci můžete umístit v jakémkoliv prostoru, od ložnice po obývací pokoj. Tento produkt vám umožní být kreativní a přidat do vašeho domova unikátní prvek, který osvěží váš interiér.

Palmové listy jsou vždy módním doplňkem. Kovové palmové listy jsou jenom další krásnou variantou tohoto trendu. Tyto kovové náčiní nabízejí řadu využití. Jsou dokonalým způsobem, jak vytvořit krásnou galerii na stěně nebo přidat nějakou výšku a texturu na polici.

Kovové palmové listy na stěně

Dekorace jako kovový list jsou velmi módní a jsou vyráběny v různých tvarových a rozměrových variantách. Velké vrásčité listy, malé řasy a foliáže, krásné jemné květy – všechny jsou nádherné. Kovové dekorace lze zdobit jak interiéry, tak exteriéry.

Nakupování takovýchto dekorací může být náročné, ale v Hanah Home můžete najít široký výběr kovových dekorací, které budou perfektní pro váš interiér, a to včetně kovové dekorace Palm.

Kovové palmové listy na stěně

Andělské křídla na stěnu, kovový srdeční dekor, dekorativní dráty a jemné závěsy|> – to jsou jen některé z nejvíce populárních kovových dekorací v naší nabídce. Kovové dekorace mohou být zajímavým řešením, které v sobě spojuje hravost, tradici a moderní styly.

Čekáme na vaše nákupy!