Rubriky
TERAP

KARE Design – Elegantní svícen na čajovou svíčku s květinovým motivem v černozlatém provedení


KARE DESIGN Svícen na čajovou svíčku Flower Bloom – černozlatý, 10cm

Máte raději hořící svíčky pod kontrolou? Pořiďte si praktický svícen na čajovou svíčku Flower Bloom!

Černozlatý svícen složený z okvětních lístků vám pomůže střežit bezpečnost vašeho domova a zároveň bude krásnou ozdobou.

Miska z okvětních lístků je vyrobena z polyresinu a její velikost odpovídá vložení jedné čajové svíčky.

Malý doplněk jedinečným způsobem ozdobí krbové římsy, parapety nebo konferenční stolek ve vašem obývacím pokoji.

K dispozici je také ve světlém provedení.

Doplňte vaši domácnost elegantním svícenem

KARE Design - Elegantní svícen na čajovou svíčku s květinovým motivem v černozlatém provedení

Chcete-li mít v obývacím pokoji nebo jinde ve vaší domácnosti elegantní a praktickou ozdobu, svícen na čajovou svíčku Flower Bloom je tím pravým doplňkem pro vás. Jeho černozlaté provedení vypadá luxusně a krásně se hodí k moderním i klasickým interiérům.

Aby byl svícen na čajovou svíčku Flower Bloom co nejstabilnější, je tvořen z okvětních lístků, které jsou vyrobeny z polyresinu. Tento materiál zaručuje pevnost, odolnost a také lehkou údržbu.

Velikost svíčenku odpovídá velikosti běžné čajové svíčky, kterou si můžete zakoupit snadno a rychle v jakémkoliv obchodě s bytovým příslušenstvím. Jednoduše umístěte svíčku do misky, která vypadá jako květinový záhon, a už můžete užívat si příjemného osvětlení.

Skvělý design pro každou domácnost

KARE Design - Elegantní svícen na čajovou svíčku s květinovým motivem v černozlatém provedení

Černozlatá barva svícenku Flower Bloom působí velmi elegantně a luxusně. Aby design svíčenku byl ještě výraznější, tvoří ho okvětní lístky, které vypadají jako záhon květin.

Velikost svícenku (10 cm) je ideální pro umístění na krbovou římsu, parapet nebo konferenční stolek. Svícen vám zajistí příjemné a příjemné osvětlení, které má útulnou a romantickou atmosféru.

Závěr

KARE Design - Elegantní svícen na čajovou svíčku s květinovým motivem v černozlatém provedení

Pořiďte si svícen na čajovou svíčku Flower Bloom od KARE Design a ozdobte si svůj interiér elegantním doplňkem. Tento luxusní svícen vás okouzlí svým jedinečným designem, který vypadá jako květinový záhon.

Objednejte si svícen na čajovou svíčku Flower Bloom v našem e-shopu nabytekhned.cz nyní a užijte si příjemné a romantické osvětlení, které vám zajistí příjemnou a příjemnou atmosféru.

Klikněte sem a objednejte si svícen na čajovou svíčku Flower Bloom ještě dnes!