Rubriky
TERAP

Idza šatní skříň – recenze modelu NEOMI 01 v provedení dub sonoma/bílá s rozměry 120 cm

Chcete a potřebujete do svého domu pořídit praktickou a moderní skříň, která vám nabídne přesně to, co potřebujete? Moderní vzhled, který se pyšní jemnými a čistými liniemi hodícími se do každého stylu i místnosti, doplněné elegantním vzhledem, který podpoří celkový příjemný dojem. Dostatek úložného prostoru, po kterém tajně touží snad každá domácnost, a to vše v jednom kusu nábytku. Přesně taková je šatní skříň Neomi, která skvěle zapadne do vašeho konceptu.

Kvalitní materiál a detaily

Šatní skříň je vyrobená z nábytkové lamino desky, která je kvalitní a pevná. Hrany jsou kompletně zakončeny ABS dýhou a posilují odolnost celé konstrukce. Rozdělená je na dvě části, ve kterých najdete závěsnou tyč, kam pověsíte oblečení na ramínku a prostorné police, kam je možné jednotlivé kousky složit. Vše dotahuje posuvný systém zavírání dveří, nezbytné PVC rukojeti, a zrcadlo umístěné na přední straně. Opticky pomůže místnost zvětšit. Vše se dodává v demontu.

Specifikace produktu

  • Skříň rozdělená na 2 části
  • Hrany ošetřeny ABS dýhou
  • Dodáváno v demontu
  • Na přední straně zrcadlo

Pořízením šatní skříně Neomi získáte ucelený a elegantní kus nábytku, který vám nabídne dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a potřeby. Díky modernímu vzhledu se skříň hodí do každého interiéru a díky spolehlivým detailům poskytuje dlouholetou použitelnost. Pokud hledáte kvalitní skříň s moderním designem, je Neomi skvělou volbou.

Pokud vás skříň Neomi zaujala, můžete si ji zakoupit na této webové adrese.