Rubriky
TERAP

Cm „Obměňte svůj vzhled s novou zelenou AmeliaHome polštářovou sadou Plasha 50×70 cm


Nová zelená AmeliaHome polštářová sada Plasha

Obměňte svůj vzhled s novou zelenou AmeliaHome polštářovou sadou Plasha 50×70 cm. Krásné dekorativní povlaky na polštáře, které ozdobí vaši ložnici nebo obývací pokoj.

Decentní vzor je vhodný do každého interiéru

Díky svému decentnímu vzoru budou povlaky vhodné do každého interiéru. Ať už máte moderní, minimalistický nebo klasický styl, s těmito povlaky na polštáře jej ozvláštníte a dodáte mu punc originality.

Nejenže krásně vypadají, ale jsou i velmi praktické. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny – samet, 100% polyester, je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Perte je v pračce při max teplotě 30 stupňů Celsia, žehlete při max teplotě 110 stupňů Celsia, sušte v bubnové sušičce na nejnižší teplotu. Nebělte ani nečistěte chemicky. Navíc mají certifikát Oeko-Tex, takže jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují žádné škodlivé látky.

Zkrátka, pokud hledáte zajímavý způsob, jak vylepšit svůj interiér, AmeliaHome polštářová sada Plasha je skvělou volbou.

Nakupovat ji můžete na našem webu www.isolund.cz. Dopřejte si kousek luxusu a pohodlí, které vám tyto krásné povlaky na polštáře nabízejí.

AmeliaHome polštářová sada Plasha

Přesvědčte se sami o jejich kvalitě a kráse. Objednávejte ihned a pečlivě balené zboží dorazí až k vám domů. Užijte si dokonalou pohodu při relaxaci na vašem oblíbeném místě.