Rubriky
TERAP

Cestujte jako šéf s cestovní dózou SMART TO GO 1,1L v fialové barvě s příborem

Cestování se může stát mnohem snazší s cestovní dózou SMART TO GO 1,1L v fialové barvě. Tato dóza na potraviny nabízí nejvyšší kvalitu v rámci kolekce SMART – řada TO GO. Je vyrobená z vysokokvalitního plastu a je opatřena příborem, táckem a kelímkem na dresing. Tento produkt je ideální k uskladnění vašich oblíbených pokrmů na cesty.

Řada TO GO – Vestavěné těsnění pro 100% uzavření a 100% hygienu

Tento produkt je navíc vybaven řadou unikátních vlastností, které vám zajistí dokonalou ochranu vašich potravin na cestách. Patří mezi ně vestavěné těsnění, které zajistí 100% uzavření a 100% hygienu. Západky zaručují bezpečné uzavření a průhledné víko umožňuje snadné prohlížení obsahu. Cestovní dóza SMART TO GO 1,1L má také ventilek pro ohřívání, což vám umožní použití v mikrovnlnné troubě. Tento výrobek neobsahuje bisfenol A a lze ho snadno čistit v myčce nádobí. Navíc ho lze použít v mrazničce a mikrovlnné troubě bez obav o jeho poškození.

Technické údaje

Pro zájemce o detaily máme připraveny následující technické údaje:

  • Rozměr výrobku: 160x90x160 mm
  • Materiál: Plast
  • Barva: Fialová
  • Hmotnost: 0,17 kg
  • Obsah balení: 1x dóza s příborem, táckem a kelímkem SMART TO GO 1,1L – fialová

Pokud hledáte spolehlivý a praktický produkt pro vaše cestování, cestovní dóza SMART TO GO 1,1L v fialové barvě s příborem je tou správnou volbou. Neberte na lehkou váhu hygienu a kvalitu vašich jídel na cestách a sáhněte po produktu, který vám zajistí dokonalou ochranu a bezpečnost. Pokud máte zájem, můžete si tento výrobek zakoupit na stránkách Atcomplet.cz.

Cestovní dóza SMART TO GO 1,1L v fialové barvě s příborem