Rubriky
TERAP

BIZZOTTO komoda MAYRA – styl a praktičnost do vaší domácnosti

Znáte to, hledáte nábytek do vaší domácnosti, který bude nejen praktický, ale také se bude hodit do stylu vašeho interiéru. A najednou narazíte na BIZZOTTO komodu MAYRA. Tento unikátní kousek, od italského výrobce stylového nábytku, nabízí nejen moderní design, ale také praktičnost a mnoho úložného prostoru.

O PRODUKTU

Designová komoda MAYRA od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO je velmi zajímavý a unikátní kousek. Komoda je vyroben z mangového dřeva, a má krásné ručně dělané charakteristické zdobení. Unikátní komodu doplňují mosazné úchyty. Zadní strana a šuplíky jsou z mdf. Komoda má mnoho úložného prostoru. Vrchní část obsahuje 3 šuplíky a spodní část úložného prostoru je ukrytá za 3 otevíracími dvířky.

Velikost: VxHxD 85x40x135 cm

Barva: Světle hnědá

Material: Mangové dřevo, mdf

BIZZOTTO komoda MAYRA - styl a praktičnost do vaší domácnosti

S ČÍM SLADIT

Velmi zajímavá a stylová komoda, která zapadne do vintage či rustikálně laděné domácnosti. Můžete ji umístit do ložnice, obývacího pokoje, ale své využití najde i v kuchyni či jídelně. Díky světlé barvě vynikne zejména ve světle laděném interiéru, ale chybu neuděláte ani umístěním do tmavého. Krásný v doplnění s dalšími prvky řady MAYRA.

BIZZOTTO komoda MAYRA - styl a praktičnost do vaší domácnosti

KLADY A ZÁPORY

Klady:

  • ✅ Moderní design
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Dostupné materiály
  • ✅ Elegantní výrobek

Zápory:

  • ❌ Nejsou

MONTÁŽ A PÉČE

Komoda MAYRA není nutná žádná montáž, je již sestavena. Péče o komodu je velmi jednoduchá. Stačí ji pravidelně pečovat mokrým hadříkem.

BIZZOTTO komoda MAYRA - styl a praktičnost do vaší domácnosti

Pokud si dnes objednáte komodu MAYRA na stránkách www.nabyteklevneji.cz, můžete mít luxusní a stylovou komodu ve svém domě již za několik dní.