Rubriky
TERAP

BIM modelování umožnilo výrobu televizního stolku NUKA 160 cm dub artisan

BIM (Building Information Modeling) je moderní přístup k návrhu a výrobě nábytku, který umožňuje efektivnější práci a lepší kontrolu nad projektem. Právě díky BIM modelování bylo možné vyrobit televizní stůl NUKA 160 cm dub artisan s jedinečným vzhledem.

Stolek NUKA se vyznačuje kontrastním vzhledem přírodního dubu artisan a černých prvků.

Jeho moderní design a jedinečnost odráží ducha doby a estetického cítění zákazníka. Stolek NUKA lze snadno kombinovat s dalšími moderními kusy nábytku a díky svému designovému osazení je ideální pro vytvoření stylového interiéru.

Mimořádný kousek, který si zamilujete!

Stolek NUKA je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylový nábytek. Jeho kontrastní vzhled přírodního dubu artisan a černých prvků přitahuje oko a dodává z celé místnosti atmosféru jedinečnosti.

Jeho kouzlo však nespočívá jen ve stylovém vzhledu, ale i v praktičnosti – obsahuje tři uzavřené police a prostor na příslušenství k TV.

Stolek NUKA je skvělým řešením pro ty, kteří hledají praktický a funkční kousek nábytku. S třemi uzavřenými poličkami máte dostatek místa pro uložení všech vašich zařízení a příslušenství. Díky otvoru pro kabeláž není nutné se obávat nepřehledného vedení kabelů.

V naší nabídce naleznete i další produkty z této kolekce.

Pokud se chcete podívat na další kousky z této kolekce, doporučujeme navštívit naše stránky na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/bim-televizni-stolek-nuka-160-cm-dub-artisan. Vedle televizního stolku NUKA 160 cm dub artisan nabízíme i další moderní a stylové kousky nábytku, které se budou skvěle vyjímat ve vašem interiéru.

Specifikace televizního stolku NUKA 160 cm dub artisan:

  • Barva: dub artisan/černá
  • Rozměry ŠxVxH: 160x48x43 cm
  • Materiál: 16 mm laminovaná deska
  • Desky jsou chráněny ABS hranami
  • Nožičky zaručující velkou stabilitu
  • 3x uzavřená police; 1x otevřená police
  • Černé úchyty
  • Otvor pro kabeláž
  • Dodáváno v demontu
  • Záruka 24 měsíců

Televizní stolek NUKA 160 cm dub artisan

Celkově lze říci, že televizní stůl NUKA 160 cm dub artisan je skvělým řešením pro ty, kteří hledají praktický a stylový kousek nábytku. Díky BIM modelování a moderním technologiím bylo možné vyrobit kousek, který splňuje nejen estetické kritéria, ale i potřebu úložného prostoru. Pokud hledáte moderní a funkční nábytek, určitě doporučujeme navštívit naše stránky a prohlédnout si celou kolekci.