Rubriky
TERAP

Bílé závěsné svítidlo s zlatým detailem od CustomForm Coben Fix


Nápadité a jedinečné

Slůvka, která se nám většinou se svítidlem hned nespojí, ale i světlo by mělo ladit s rázem vašeho interiéru. Z nabídky značky CustomForm si vyberou jak minimalisté, tak milovníci industriálního stylu. Rozsviťte si stylově s tímto designovým světlem ♥.

O značce CustomForm:

Správně si vybrat je také umění. Tímto heslem se řídí designová polská značka CustomForm. Za cíl si klade vnést do každého domova kvalitní a jedinečné kousky, které jsou do detailu navržené designéry a poctivě zpracovány polskými řemeslníky, kteří jsou mistry ve svém oboru.

Až 90 % výroby pochází z Polska a k vám domů se tak dostane produkt, který prošel rukami nejednoho šikovného řemeslníka. A rozhodně je z čeho si vybrat. Truhláři značky CustomForm kouzlí ze dřeva rozmanité stolky a židle, kterým dodávají jejich pohodlné sedáky a opěradla mistři čalouníci. Světla zase vyrábí zruční svářeči a elektrikáři a váš strop nebo stůl osvítí designová lampa, kterou si snadno oblíbíte pro její jedinečnost.

V CustomForm ví, že v hezky zařízeném domově se lépe žije, pracuje i odpočívá. Zařiďte si své doma krásným nábytkem a svítidly této perfekcionistické značky, která dává vyniknout kráse a působivosti polského designu.

Bílé závěsné svítidlo s zlatým detailem

Toto svítidlo od CustomForm Coben Fix rozhodně patří mezi takové, které ovlivní celkový vzhled vašeho interiéru. Jedná se o bílé závěsné svítidlo s elegantním zlatým detailem, který dokáže osvěžit jakoukoli místnost.

Světlo je velmi diskrétní, ale jeho konstrukce umožňuje rozptýlit a rovnoměrně rozdělit jeho svit po celé místnosti. Navíc tuto lampa vyrobili mistři v Polsku, tudíž je jisté, že je kvalitně zpracovaná a má dlouhou životnost.

Minimalistický styl

Toto svítidlo je dokonalým doplňkem, pokud si oblíbíte minimalistický styl, kdy se v klidu a jednoduchosti nachází krása. Pokud do svého interiéru vnesete tuto lampa, bude mít řádné osvětlení a zároveň se bude jednat o zajímavý a moderní detail ve vašem domě.

Využijte tento produkt k dokonalému vytvoření elegančního celku do vašeho interiéru.

Zjistit více o tomto produktu zde

Industriální styl

Pokud preferujete industrializovaný styl a vybíráte si doplňky i podle toho, bude vám toto svítidlo také vyhovovat. Navozením uvolněného a svěžího interiéru s výrazným prvkem světla. Díky kreativní lampě vytvoříte atmosféru, která bude perfektně pasovat do vašeho života.

Závěr

CustomForm se skutečně postaralo o to, abyste si vybrali produkt, který splňuje vaše představy a požadavky na v