Rubriky
TERAP

Bílé plastové závěsné světlo Lora Medium Ø 45 cm od Umage

Designové závěsné světlo Lora, díky kterému dodáte vašemu interiéru nový rozměr. Kulaté světlo s průměrem 45 cm se skládá z 65 nerozbitných dílů, ze kterých složíte originální doplněk připomínající rozkvetlé květiny.

Pozn.: Žárovka není součástí. Světlo je dodáváno bez závěsného systému.

Inspirativní a moderní designové světlo

Potřebujete změnu a hledáte světlo, které bude reprezentativním doplňkem vašeho interiéru? Umage přináší nový prvek mezi závěsnými světly – bílé plastové závěsné světlo Lora Medium o průměru 45 cm. Jedinečný design světla chytne váš zrak a potěší i oko. Navíc je výhodou to, že závěsné světlo Lora se hodí do různých prostor, ať už do obývacího pokoje, kuchyně, nebo do jídelny.

Insider tip: Pokud hledáte světlo, které se hodí do více typů interiéru, jděte do toho s bílou barvou. Ta je úžasně univerzální, snadno se čistí a dokáže prostor opticky otevřít a rozšířit.

Minimalistický koncept, maximalistický efekt

Designové světlo Lora v sobě kombinuje jednoduchost s komplexitou. Minimalistický vzhled, který je doplněn zajímavým 3D konceptem, vytváří maximální efekt. Světlo dokáže proměnit atmosféru každého interiéru.

Odkaz pro nákup: Vyberte si bílé plastové závěsné světlo Lora Medium v obchodě Nábytek pro život, který nabízí kvalitní produkty za rozumné ceny.

Bílé plastové závěsné světlo Lora Medium

Vyberte si závěsné světlo Lora Medium, které k vám bude perfektně sedět

Bílé plastové závěsné světlo Lora Medium o průměru 45 cm má neutrální barvu a vy tak můžete hrát s dalšími prvky v interiéru. Zvažte také, zda si vyberete bílé nebo černé závěsné kabely. Světlo dodáváme bez světelného zdroje a bez závěsného systému. Pokud chcete, aby se Lora stala neodolatelným doplňkem vašeho interiéru, vyberte si vhodný závěsný systém a kvalitní LED žárovku s příjemným teplým bílým světlem.

Moderní závěsné světlo Lora Medium

Investujte do kvalitních, moderních a originálních doplňků interiéru

Jestliže chcete zvýraznit krásu a originalitu vašeho interiéru, zvolte moderní a originální doplňky. Bílé plastové závěsné světlo Lora Medium od Umage je světlo, které na vaši návštěvu nezapomenete. Krásný design a precizní provedení jsou pro vás k dispozici na našem e-shopu Nábytek pro život.