Rubriky
TERAP

Autronic představuje kovový obal s dřevěnou vločkou AB2171


Obal kovový AB2171 – kulatý, s dřevěnou vločkou

Kovový obal s dřevěnou vločkou AB2171 je nový produkt firmy Autronic, který je k dispozici pro všechny milovníky unikátních a stylových doplňků.

Proces výroby obalu s dřevěnou vločkou je velmi náročný a spočívá v různých technologických postupech. Spojení kovu a dřeva vytvářejí jedinečnost a originalitu.

Kovový obal má kulatý tvar a díky svým rozměrům může sloužit jako krabička na šperky nebo jako originální obal na dárek.

Na výrobu obalu byly použity pouze nejlepší suroviny a materiály, což garantuje vysokou kvalitu a trvanlivost výrobku.

Kovový obal s dřevěnou vločkou AB2171 má výšku 10 cm, šířku 20 cm a hloubku 20 cm. Jedná se tedy o dostatečně prostorný obal, který umožní uložení většího množství šperků nebo dárkového předmětu.

Vintage provedení kovového obalu s dřevěnou vločkou je velmi stylové a jedinečné. Trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem, který má zvýraznit individualitu každého kusu.

Obal kovový AB2171 je originálním a jedinečným doplňkem, který perfektně doplní každou sbírku šperků nebo bude skvělým dárkem pro vaše blízké. Více informací a možnost nákupu najdete na webu firmy Brega.

Kovový obal s dřevěnou vločkou AB2171